Preview Mode Links will not work in preview mode

Geeniuse digisaade | Geenius.ee

Mar 25, 2024

Tänases saates räägime sellest, miks USA justiitsministeerium Apple’I kohtusse kaevas ja kuidas see aasta suurim kohtuasi meid kõiki mõjutada võib. Teeme ülevaate Soomes tehtud Suunto Vertical kellast ning saame teada, kas see on nuti- või spordikell või hoopsiki nutikas spordikell. 
Lisaks vastame taas...


Mar 18, 2024

Saates arutleme selle üle, kas värskelt vastu võetud Euroopa Liidu tehisintellekti määrus on meile vajalik või pigem on seatud piirid liiast. Või mis või kus on üleüldse piirid. Glenil on uus AI-sõber, kes jääb ellu ka ilma netiühenduseta telefonis. Testis on OnePlusi esimene päris nutikell, mis on...


Mar 11, 2024

Tänases saates võtame arutusele palju paanikat külvanud Facebooki, Instagrami ja teiste Meta teenuste katkestuse. Räägime testis olnud OnePlus 12 nutitelefonist ja Suunto omapärastest kõrvaklappidest ning võtame ette ka paar kasulikku lugejakirja.

Saate teemad:
• 00:56 Facebook ja teised Meta teenused olid...


Mar 4, 2024

Tänases saates räägime kallima hinnaklassi tahvelarvutite võrdlustestist, mis ilmus märtsikuu Digis. Vaatame huvitavaid uudiseid Barcelonas toimunud suure mobiilsidemessilt MWC 20024. Samuti räägime Eestisse saabunud uuest äpipõhisest autorenditeenusest GoMore.

Saate teemad:

• 00:56 Autorenditeenust vahendav...