Preview Mode Links will not work in preview mode

Geeniuse digisaade | Geenius.ee

Sep 18, 2023

18.09 Geeniuse digisaade: Wonderlust

Apple’i iPhone 15 seeria sai USB-C pesa ning 11 aastat kasutusel olnud Lightning laadimispesa kaob ajalukku – aga kas midagi veel? Vaatame, mis on Apple Watch 9 eriline sõrmeliigutus ja kui ere on Apple Watch Ultra 2 superekraan. Ja unustada ei saa ka seda, kuidas ja...


Sep 11, 2023

Tänases saates heidame pilgu Euroopa internetiühenduste kiirustele ja arutame, miks on Eesti seis selline nagu see täpselt on. Vaatame, mida oodata homselt Apple’i esitluselt ning mida uut võib pakkuda uus iPhone 15 seeria.
Meelis proovis Xiomi Pad 6 tahvlikomplekti koos klaviatuuriga ümbrise ja puutepliiatsiga,...


Sep 4, 2023

Tänases saates teeme ülevaate Euroopa suurima tehnikamessi IFA põnevamatest uudistest. Lisaks räägime muutustest renditõuksidega sõitmisel nii Tallinnas kui Pariisis. Samuti uurime, mida kujutab endast kummaline pihukonsool PlayStation Portal.

Saate teemad:

• Pariisis keelati elektriliste tõukerataste...


Aug 28, 2023

Tänases saates heidame pilgu peagi Berliinis algaval IFA tehnikamessil näidatavatele uutele nutikatele kodumasinatele. Räägime sellest, millises seisus on mobiiliga e-hääletamine ning jagame muljeid Samsungi suure volditava telefoni ning ratastel nutiseadme ehk Hyundai uusima elektriauto kohta.

 

Saate teemad:
•...


Aug 21, 2023

Miks ja kas lühivideod tekitavad sõltuvust. Huawei mahutas kella sisse kõrvaklapid – proovisime, kas see on hea mõte. Tehnikaseadmete garantiitingimusi tasub teada. Septembrikuu Digis on pikemaks teemaks täisautomaatsed espressomasinad ja Glen jagab värskeid kohvimuljeid.

 Saate teemad:

• 1:23 kas igasugune...