Preview Mode Links will not work in preview mode

Geeniuse digisaade | Geenius.ee

Jul 8, 2024

Tänases saates jagame muljeid Samsungi tippklassi ribakõlari ja omapärase nutikõlari kohta. Proovime aru saada, miks üks nutitelefoni välimusega e-luger järsku igal pool laineid lööb ning arutame ka selle üle, milliseid elamusi pakkus erilise disainiga ja väga soodne Hiina elektriauto GWM ORA 03.

Saate...


Jul 1, 2024

Tänases saates kajastame mitut olulist uudist AI-maailmast. Samuti peame taas rääkima Apple’i ja Euroopa Liidu vahelisest kemplemisest. Meelis kuulas suurt hulka tasemel suuri mürasummutavaid kõrvaklappe ja selgitas välja üllatava võitja. 

Saate teemad:

• Apple Intelligence ilmselt sel aastal Euroopasse ei...


Jun 24, 2024


Tänase saate põhiteema on suvine. Glen testis kaheksat erinevat uut elektritõukeratast ja räägib muljetest. Vaatame seadusemuudatusi, mis puudutavad kergliikuritega liiklemist, kindlustamist ja kategoriseerimist. Lisaks räägime sellest, et Elisa kõnekaartide kasutajad "lasti" 5G võrku ning Starlink tegi...


Jun 17, 2024

Tänase saate läbivaks teemaks on Apple WWDC 2024 arendajate konverents ja sealsed uudised. Räägime ka sellest, et nüüd saavad need paarsada tuhat õnnelikku, kes Geenivaramule oma verd annetasid, oma geenidega lähemalt tutvust teha. Lõpetuseks vaatame üht päris fotot, mis fotokonkursil AI-pildiga segamini...


Jun 9, 2024

Tänases saates räägime Instagrami tüütutest reklaamidest ja sellest, kui pika aja vältel nutitelefonid turvauuendusi saavad. Proovisime  Sonose kauaoodatud esimesi kõrvaklappe ja jagame muljeid. Glen testis tipptasemel kaameratega nutitelefone ja žürii pani need pingeritta.

Saate teemad

• 00:56 Instagram...