Preview Mode Links will not work in preview mode

Digitund. Roonemaa ja Lõugas | Geenius.ee

Sep 21, 2020

Lisaks uuele Xboxile on nüüd selgunud ka uue PlayStationi hinnad ja mudelid. Ilma plaadilugejata seade on 100 eurot odavam, aga see tõstatab küsimuse, kas me tõesti saame digitaalseid äpipoode usaldada ehk mis saab siis, kui sa 15 aasta pärast tahad oma lemmikmänge jälle mängida?

Saate teemad:

  • Apple'ilt uued...


Sep 14, 2020

Tänase Digitunni peamine teema on kõrvaklapid.

Henrik mõtles nädala ja leidis, et eelmises saates käsitletud Samsungi "oad" on tema uued lemmikklapid.

Glen pani endale pähe klapid, mille kohta ta ütleb "nagu tank oleks peas". Ja siis proovis Sony uusi WH-1000XM4, mille hindas väga heaks.

Ning saame ka tutvustada...


Sep 7, 2020

Tänases Digitunnis kuuleme, kuidas tavaliselt rohkem kui 200 000 osalejaga suur tehnikamess IFA toimus tänavul vaevalt mõne tuhande inimese osavõtul ja milliseid koroonaviiruse vaimust kantud tehnikavidinaid seal näha sai.

 

Saate teemad:

  • Proovime Samsungi uut volditavat telefoni Galaxy Z Fold 2
  • Ja Samsungi uusi...


Aug 31, 2020

Apple otsustas Fortnite'i kogu täiega oma poest välja visata ja selle tulemusena ei saa enam ei iPhone'i, iPadi ega Maci peal seda mängida. Nii et parem valmistuge oma lastele uusi seadmeid ostma.

Saate teemad:

  • Fortnite ei ole enam Macil
  • Apple blokkis Facebooki äpiuuenduse
  • Amazoni uus nutikell kuulab, kui rõõmsat...


Aug 24, 2020

Eesti riigis küberturvalisuse eest seisev Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) andis eelmisel nädalal välja hoiatuse äpi TikTok suhtes, sest see kogub nende hinnangul kasutajate kohta liiga palju infot. Digitunnis on külas RIA peadirektor Margus Noormaa, kes räägib, mida TikTok täpsemalt kogub ja milles oht...