Preview Mode Links will not work in preview mode

Digitund. Roonemaa ja Lõugas | Geenius Raadio

Oct 14, 2019

Tänases Digitunnis räägime paljudest uudistest, mis ulatuva Keilast Hiinani ja käivad tiiruga muidugi läbi ka USAst, kus on selgunud, et Apple'i tarkvarauuendusi ei ole praegu hea mõte installida.

Saate teemad:

  • Mis seis on Huaweiga, kas nende telefone võib hetkel osta või mitte?
  • Google Pixel 4 ja Pixelbook...


Oct 7, 2019

Räägime selles saates pikemalt nii Microsofti uhkest tooteesitlusest, kus sai näha Surface-seeria väga muljetavaldavat uut väljalaset ning paari seadet tulevikust, millele me täpselt nime ei oska andagi. Aga uurime lähemalt ka seda, mida ja kuidas hakatakse tegema Proto tehases, mis järgmine nädal...


Sep 30, 2019

Meil on saates kaks vastakuti kaks selle sügise tugevat telefoni, Apple iPhone 11 Pro Max ja Samsung Galaxy Note 10+. Võrdleme nagu ikka, et kumb on suurem ja kumb on ilusam - võitja selgub otse vaidluses.

Saate teemad:

  • Swedbank lubab Apple Pay tööle panna
  • Smart-ID sees on pisike oluline uuendus
  • Samsung Galaxy...


Sep 23, 2019

Käivitus Apple Arcade, milles saat viieeurose kuutasu eest mängida sadakonda ilusat ja toredat mobiilimängu ilma reklaamide või ostudeta. Kellele see asi mõeldud on ja kas Arcade teeb mobiiliga mängimise lõpuks heaks?

Kohus laseb 5G oksjonil edasi minna
Väljas on iOS13
Kohal on ka Apple Arcade
Huawei telefon...


Sep 9, 2019

Eestil on lootust saada maailma internetiühenduse kiiruste edetabelis ettepoole, sest meil laiendatakse nobedalt valguskaablil põhinevat internetiühenduse võrku. Räägime saates Elektrileviga, kes toob võrgu koju riigi toel sinna, kuhu erafirmad ei too, ja Elisaga, kes aktiivselt vana võrgu asemel kodudesse...